Hakkımızda

ESC;

2003 yılında bilgisayar sektöründe ofis otomasyonu amacıyla kurulan, kurumsal ve bireysel kullanıcılara bilgisayar ve yan ürünleri pazarlayan teknoloji firması olarak kuruldu Hep bir adım önde kararlar alıp, hızlı uyguladı, çabuk adapte oldu ve en önemlisi tüm bu değişiklikleri müşterilerinin ihtiyaçlarına göre organize etmeyi başardı 2003 yılından bugüne şirket pek çok konuda “ilk olma” özelliğinin yanında ülkemiz Bilişim 500 sıralamasında “ en büyükler “ arasında olma özelliğini de sürdürdü.

Trabzon da bulunan merkezimizde Apple ürünlerini yakından tanıma fırsatı sunmaktadır. Yine 2010 yılında açılan online satış mağazası www.ESCmarket.com ESC’nin sunduğu hizmetleri müşterilerine sunma amacı taşımakta, teknolojik ürünleri üretici ve tedarikçi haklarını gözeterek en uygun fiyatlarla tüketici ile buluşturmaktadır.

MİSYONUMUZ

ESC;

Satışını yapmış olduğumuz ürünlerin planlanan projelerde fiyat avantajı sağlayan, kurumsal ve bireysel müşterilerin ihtiyaçlarını doğru yönde belirleyen aynı zamanda satış sonrası hizmet sunan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluş olarak uzman kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

ESC;

ESC’nin en büyük amacı sektörel sürekliliktir. Kurumsal yapılanmasını tamamlamış, verdiği hizmetleri hakkıyla yerine getiren, müşteri memnuniyetini iş standardı haline getirmiş, doğru hizmet politikası ile kaliteli ürün portföyünü birleştirmiş, kurumsal çözümlerde sektörün lider firması olmaktır.

ESC TEKNOLOJİ BİLİŞİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Vergi Dairesi: Hızırbey

Vergi Numarası:3230469759

Sermaya: 7.000.000,00 TL

Ticaret Sicil No: 14649

Mersis No: 0323046975900019